Havadan Görüntüleme

Web Sitesi

"Dünyaya yelken açın"

Hala bir Web siteniz yok mu?

Küreselleşen dünyada adımlarınızı hızlı atın! Web sitesi internet olan her yerde Firmanızın sanal şubesidir. İstediğiniz müşteriye ulaşma imkanı sunan hatta müşterinin sizi bulmasını sağlayan web siteleri sizi ve kurumsal kimliğinizi ileriye taşıyacaktır. Müşterileriniz mağazanıza, fabrikanıza, kataloğunuza iletişim adreslerinize hiç yorulmadan ulaşabilecekler hatta daha iyisi sabah uyandığınızda kargolamanız gereken bir çok ürün sizi bekleyebilir.


Sanal alemde yoksan gerçekte de yoksun!

Sosyal medya kullanmak firmanızı bir bireye dönüştürür ve müşterilerinizle iletişim halinde kalmanızı sağlar. İşte tam da burada imdadınıza yetişiyoruz. Sizin adınıza sosyal hesaplar açıyor günlük-haftalık paylaşımlar yapıyoruz.


Çiçeğinize her gün su verin

Pasif web siteleri Google’nin arka çöplüğüdür. Bir web sitesi düşünün siz yazdığınız yazılarla bilgi paylaşımında bulunuyorsunuz adeta bir kütüphane gibisiniz. Müşteriler yorum yazabiliyor. Sizi kendi sitenizde bir başkalarına tavsiye edebiliyor. Çok havalı değil mi? Bu aktif paylaşımlar neticesinde Google sizi ilk sayfalara taşıyor ve anahtar kelimeleri yazanlara öncelikli sizin sitenizi öneriyor. İşte bu hizmete SEO (search engine operation) yani Arama Motoru Optimizasyonu deniyor. Şanslısınız çünki bu hizmet bizde var.