Katalog Tasarımı Havadan Görüntüleme

Grafik Hizmeti

En iyi romanı, en kaliteli daktilo yazar! NE OLDU saçma geldi dimi?

Sanatı sanatçı icra eder ekipman değil. Biz her ne kadar da son teknoloji sistemlerle çalışsak da ekibimiz size bilgi ve becerisini sunar. (Korkmayın işinde iyi olan adamlarımız var.)

Kataloglarımız neden güzel oluyor?

Profesyonel Fotoğraflar Kullanıyoruz.

İnsanların katalogunuzdan ürünü görüp satın almaya yönelmesi için ürünün doğru ışıkla, iyi bir açıdan çekilmiş olması önemlidir. Ürün çekimi net ve ayrıntılı olmalıdır. Ürünün düzgün görünmesi müşteriler üzerinde etkili olacaktır çünkü katalogda düzgün göremediği bir ürünü müşterinin beğenmesi pek olası değildir.

Ürünleri doğru şekilde yerleştiriyoruz.

Katalog Tasarımlarımı yaparken ürünlerin nasıl yerleştirdiğimiz de satışlarınıza yansıyacak bir etkendir. Çok satan bir ürününüz size en çok kâr ettiren ürün olmayabilir. En çok kâr sağlayan ürün için katalogda yer ayırmanız sizin için kârlı olabilir. En yüksek kâr marjına sahip olan ürünlerinizi geniş alanlara, müşterilerin en çok gözüne çarpacağı köşe noktalara veya en çok dikkati çeken köşelere koyuyoruz. Katalogda dikkat çeken konumlardan yararlanarak satışlarınıza geri dönüşler aldırmaya çalışıyoruz.

Farklı Olmaya çalışıyoruz!

Dikkat çekmek için her zaman yapılandan farklı bir şey yapıyoruz, rakiplerden ayrılın diye her katalogta farklı bir bakış açısıyla yeni bir tasarım geliştirmeye çalışıyoruz İnsanlara farklı bakış açısıyla sunduğunuz ürünlerin mutlaka dikkat çekmeyi başaracağından eminiz. Bu sayede katalogdan aldığınız geri dönüş oranı artacaktır.

Abartıya Kaçmadan sade şık tasarımlar sunuyoruz..

Kataloga çok fazla şey yerleştirmeye çalışmıyor, katalogu inceleyen birini sıkılmasını ve bir süre sonra ilgisini kaybetmesini önlemeye çalışıyoruz. Tasarımı iyi organize edilmiş ve uygun aralıklar kullanılarak yapılmış bir katalog müşteriyi içine çeker. Katalog tasarımında ürünlerin konumları ve bırakılan boş alanlar önemlidir. Boş alanlar, katalogu inceleyen kişinin gözünü yormaz. Sade ama şık tasarımlarımızın sırrı buradan geliyor.

Kaliteden ödün vermiyoruz.

Tüm baskı işlerimizi son model ve sistem matbaa makinelerinde birinci sınıf malzemelerle basıyor. Üretim aşamasının başından sonuna kalite kriterlerine uygun olarak takip ediyoruz.

Kötü Süprizlere yer yok!

Baskı öncesi prova çıktılar ile tüm kontrollerimizi yapıp tasarımımızı baştan sonra gözden geçiriyor gerekli düzeltmeleri yapıp baskıya öyle geçiyoruz.